Forum GRACIE BARRA ŁÓDŹ Strona Główna
No Problem Cup

Odpowiedz do tematu    Forum GRACIE BARRA ŁÓDŹ Strona Główna » Zawody, wyjazdy, seminaria Zobacz poprzedni temat
Rodżu
Trener

Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 161

Post No Problem Cup
Witam.
Kto jedzie na zawody w Koźminie- 10.01.08.
Nasz team do boju poprowadzi sam Uirapuru, który zapowiedział start w tych zawodach.

Skąd: 51° 47' N - 19° 28' E

Trener, zgłaszam się na ochotnika tylko kimonko sobie muszę najpierw sprawić... Smile P.S Trzeźwego sylwestra Życzę...

Ostatnio zmieniony przez El Guapo dnia Śro 13:34, 31 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 13:24, 31 Gru 2008 Zobacz profil autora
Rodżu
Trener

Posty: 161

Witam.
I już po pierwszych zawodach w tym roku. Miło mi poinformować, że dzisiaj Mateusz Wajgner zajął II miejsce w kategorii -88kg białe pasy, a drugi nasz kolega Kuba Mętel III miejsce w kat. +94,3 kg niebieskie pasy. Miejmy nadzieję , że następnym razem wszyscy wrócimy z medalami.
Gratulacje chłopaki i powodzenia na kolejnych zawodach.

Posty: 155

hehe wiedziałąm ze napiszesz o naszych chłopakach marcin.tak spisali sie super i wielkie gratulacje ! trzeba zaznaczyc ze dwóch pozostałych łukasz walczył w niebieskich pasach pierwszy raz a bartek w białych pasach tez pierwszy raz.Gdyby miało byc sprawiedliwie i prosto to i łukasz walczac w białych i bartek walczac w juniorach zdobyli by 100% wygrane...ale trzeba isc do przodu stąD starty ździebko wyżej.no i Marrcin Smile jestem baaaaardzo dumna Gdyż starował w absoluto i wygrał walki z przeciwnikami o wiele cięższymi i wyższymi o bardzo wiele. zrobił na zawodach show ! przegrał walke o trzecie miejsce przez monete gdyz tak los chciał ze walka ta miała byc z naszym przyjacielem z gracie barra tychy robertem trzcionką i postanowili rzucic monetą.niestety wypad orzeł...... ale zajął 4 miejsce .... JESZCZE RAZ GRATULUJE WSZYSTKIM !!!!!!
Nie 13:06, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora
Rodżu
Trener

Posty: 161

Macie tam dwie moje walki z open oraz kilka walk Marcelo.
Miłego oglądania.
Nie 22:00, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum GRACIE BARRA ŁÓDŹ Strona Główna » Zawody, wyjazdy, seminaria Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)